Bezkres lodowych krajobrazów

i bogactwo zwierząt Antarktyki


Doświadcz w pełni polarnego krajobrazu oraz historii i bogatego życia dzikich zwierząt podczas wyprawy na wyspy Południowej Georgii. Ta Fotoekspedycja zaprowadzi Cię na plaże, gdzie pingwiny królewskie wylegują się tysiącami tworząc wielobarwną mozaikę po horyzont oraz otworzy przed Tobą niesamowite możliwości fotografii albatrosów, ogromnych ptaków z największą rozpiętością skrzydeł na świecie.

Czas naszej wyprawy to budząca przyrodę do życia wiosna. To czas godowy zwierząt, gdy ogromne słonie morskie walczą o partnerki, duże stada pingwinów królewskich, złotoczubych i białobrewych ruszają koloniami do oceanu, a młode albatrosów pierwszy raz wzbijają się do lotów. Utrzymujący się śnieg oraz możliwości jego opadu tworzą wyjątkowe tło do fotografii dzikich zwierząt Antarktyki.

Wyruszamy na specjalnej, kameralnej łodzi na wyłączność. To daje nam wyjątkowe sposobności poznawania wysp z dala od tłumów oraz pozwala na całkowitą swobodę przemieszczania się, a przez to docierania do odległych zatoczek, mniejszych plaż i oblodzonych przylądków. Dzięki temu również sami wybieramy moment zejścia na ląd, będąc o złotej godzinie w towarzystwie tysiąca fok i słoni morskich. Podróżujemy niewielką grupą dla pełnego komfortu pracy w terenie. Plan wyprawy oraz własna łódź daje nam możliwość dopracowania tematu w stu procentach!

Wyprawa na Georgię Południową pozwoli Ci na głębokie spotkanie z dzikimi zwierzętami na wyspach Morza Południowego. Skuta lodem Antarktyka to bez wątpienia jeden z ostatnich obszarów dzikiej przyrody na Ziemi,gdzie jedynymi stałymi mieszkańcami są pingwiny, foki i wieloryby.

Fotoekspedycje Soul Travel łączą eksplorację i przygodę z intensywną nauką fotografii. Wyprawę poprowadzi charyzmatyczny fotograf, Paweł Chara, który swoją pasją zaraził i wyedukował fotograficznie już wielu amatorów dalekich podróży. Po zapisaniu się na Fotoekspedycję, Paweł, w wyznaczonych  terminach czasowych, będzie do państwa dyspozycji, tak, by każdy z uczestników mógł się odpowiednio przygotować do wyprawy.

  • TERMIN: PAŹDZIERNIK 2017
  • CZAS TRWANIA: 14 - 17 DNI
  • GRUPA: 6-10 OSÓB
  • SZCZEGÓŁY: CZERWIEC 2017

ZAPISZ SIĘ

Jesteś zainteresowany Fotoekspedycją?  Zapisz się! To proste!
Napisz do nas na adres: info@soultravel.pl lub wypełnij krótki formularz poniżej
Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Tobą wysyłając potwierdzenie zgłoszenia oraz umowę uczestnictwa. Zapisz się również na Newsletter Soul Travel. Teraz wystarczy podpisać umowę i pakować bagaż w drogę!

Nazwa wyprawy: Georgia PołudniowaWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z Zapisem.
Chcę otrzymywać informacje o spotkaniach z podróżnikami, artykułach dotyczących odpowiedzialnego podróżowania i wiele innych oraz w pierwszej kolejności informacje o zapisach na Wyprawy i Fotoekspedycje.