Miłość do natury.

 

Szacunek do kultury.

 

Pasja fotografii.

 

 

Wyprawy

 

Istotą wewnętrznej harmonii i radości w podróży jest kontakt z przyrodą. Miejsca, w które wyruszamy, to miejsca których sami doświadczyliśmy, a spotkani ludzie byli dla nas osobistą inspiracją. Nie spieszymy się. Czas jest tym, co pozwala poznać mieszkańców i ich tradycje. Naszymi gospodarzami i jednocześnie przewodnikami są członkowie rdzennych kultur, a także opiekunowie dawnych wierzeń i tradycji. Po swoich ścieżkach i swoich światach prowadzą nas majańscy Strażnicy Ognia, tybetańscy koczownicy, bhutańscy lamowie czy buriaccy szamani, dzieląc się swoją mądrością i roztaczając przed nami swoje wizje rzeczywistości. Udajemy się w miejsca dla nich ważne, często biorąc udział we wspólnych rytuałach i obrzędach, lecz przede wszystkim ich oczami spojrzymy na sprawy zupełnie przyziemne, które ostatecznie okazują się być tak bardzo bliskie i uniwersalne w swym znaczeniu. Jeśli pragniesz odnaleźć naturalność i spokój oraz szukasz inspiracji w wartościach kultur, nasze wyprawy sprzyjają temu szczególnie.

Fotoekspedycje

 

Nasze wyprawy to połączenie miłości do fotografii, podróży i natury. Wiemy, że wyjątkowe kadry są wynikiem doskonałej znajomości odwiedzanego terenu, dogłębnego zrozumienia fotografowanego tematu oraz dobrego warsztatu. Aby sprostać tym wyzwaniom podróżujemy z doświadczonymi fotografami, którzy dzielą się swoimi refleksjami na temat estetyki, techniki, doboru tematów i samej filozofii fotografowania. Wraz z nimi podążamy za światłem i tematem. Niezależnie od tego czy wyruszamy śladami wilków polarnych, pingwinów królewskich, zanikających Mandżurskich plemion, Tybetańskich nomadów, naszym jedynym horyzontem nierzadko staje się migawka aparatu. Dlatego jeśli jesteś miłośnikiem fotografii, wrażliwym na piękno otaczającego świata, chcącym eksperymentować w swej pasji, tym, który chce przeżyć niekończącą się przygodę z urodą pejzażu czy portretu nasze Fotoekspedycje sprostają Twoim oczekiwaniom.

Certyfikaty

 

Nasze usługi to pełne bezpieczeństwo i profesjonalizm.
Soul Travel zostało wpisane do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych pod numerem 696 przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego.
Posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji  – Gwarancja Ubezpieczeniowa AXA o numerze 02.253.914KIM JESTEŚMY?


Renata Sabela (Koper)
założycielka Soul Travel
Bartek Sabela
pisarz i podróżnik
Paweł Chara
fotografik, przyrodnik, podróżnik i osobisty sekretarz Sławomira Mrożka
Marcin Bublewicz
fotograf
Sylwia Kieszkowska
podróżniczka, którą pasjonują rdzenne kultury Ameryki Południowej
Iwona Bartoszcze
podróżniczka, pilotka Wypraw i Fotoekspedycji do Azji
Ola Synowiec
latynoamerykanistka, dziennikarka, autorka Mexico Magico Blog
Kamila Kielar
podróżniczka, pasjonatka survivalu i Alaski
Felicja Bilska
podróżniczka, autorka przewodników
Konrad Borkowski
fotograf podróżniczy i dokumentalny
Ola Gracjasz
antropolożka i podróżniczka
Marek Arcimowicz
fotograf National Geographic Polska, ciałem w różnych miejscach, ale sercem w Azji
Magdalena Konik
fotografka, podróżniczka, miłośniczka Rumunii i Gruzji
Ola Franków
Projektantka i fotografka
Katarzyna Mazurkiewicz
ekspertka w dziedzinie trekkingów w Himalajach indyjskich
Magdalena Ładanaj
pasjonatka dzikiej przyrody, znawczyni Kostaryki

KOGO WSPIERAMY?

 

To, o co dbasz i czemu poświęcasz uwagę – rośnie i rozkwita. To, co kochasz, pragniesz strzec przed utratą i zapomnieniem. Dlatego poprzez nasze wyprawy chcemy pielęgnować i chronić to, co piękne i różnorodne. Wspieramy starszyzny plemienne, które odwiedzamy.

 

Często są to działania bardzo praktyczne. Dlatego jeśli posiadasz nieużywany już, a całkiem sprawny komputer (laptop) czy aparat fotograficzny – napisz do Nas. Będziemy wiedzieli gdzie te produkty przekazać, często w ten sposób wyrównując możliwości działania rad starszyzn czy edukacji dzieci w lokalnych społecznościach.

Wierzymy, że można podróżować taki sposób, by każdy uczestnik spotkania z niego korzystał. Część z zysków z każdej organizowanej wyprawy przez Soul Travel przekazujemy zaprzyjaźnionej społeczności. Dzięki temu nasza podróż ma również pozytywne działanie dla zachowania i wzmacniania lokalnych tradycji.

ZAINSPIRUJ NAS

 

Stworzymy dla Ciebie wyprawę, która nabierze znaczenia.

Podróżuj, jak chcesz i z kim chcesz – jesteśmy również po to, by pomagać w przygotowaniu wyprawy Waszych marzeń. Inspirujcie się tym, co już mamy – to dorobek wielu lat podróży do tych samych miejsc, bycia nieomal ich częścią. Chcemy się tym dzielić. Więc jeśli pragniecie podróżować w grupie wybranych przyjaciół czy rodziny, dostosować plan do własnych marzeń – zróbmy to razem!
Soul Travel nada wszej podróży znaczenia.