7 urodziny Soul Travel! Spotkajmy się w Warszawie

Po dwóch latach celebracji online końcu możemy spotkać się osobiście, aby wspólnie świętować. Zainspirujmy się nawzajem, posilmy się słodkościami, wysmakowanymi przekąskami i napijmy dobrego wina. Tak, jak kiedyś.

Podróże do kultur rdzennych nauczyły mnie, że celebracja codzienności wznosi życie na wyższy poziom. Uczy wdzięczności nie tylko za te wielkie momenty, ale przede wszystkim za to, co mamy tu i teraz. Aby pojawił się uśmiech, od którego bolą policzki i chęć skakania z radości potrzebna jest nie tylko okazja, ale też najlepsze towarzystwo. Jestem wdzięczna, że Soul Travel świętuje właśnie 7 lat! Jest w tym Twoja zasługa. Dlatego przyjmij moje zaproszenie na wspólną celebrację.

Rzym zbudowano na siedmiu wzgórzach. W dawnej Irlandii wierzono w siedem świętych drzew wróżby i talizmanów (jabłoń, brzoza, jesion, ostrokrzew, dąb, wierzba, olcha). Również w Japonii znano siedmiu bogów szczęścia. I dla nas „7” jest ogromnie ważna. Mamy ogromną nadzieję, że będziesz z nami na 7 urodzinach Soul Travel! Wkrótce zdradzimy szczegółowy program wydarzenia.

Kiedy: 10 czerwca (piątek), start: godz. 18, wejście: od 17.30
Gdzie: Trzy Kruki, pl. Hallera 8 w Warszawie

Co się wydarzy?

 • Inspirujące prelekcje podróżnicze, pokazy zdjęć i luźne rozmowy w kuluarach
 • Poznasz naszych przewodników, fotografów i innych przyjaciół Soul Travel – dziennikarzy, reporterów i ludzi ciekawych świata
 • Największe zniżki na wszystkie nasze wyprawy (liczba limitowana! możliwość zapisania się na miejscu)
 • Tort urodzinowy, wyborne gruzińskie wino, naturalne i ekologiczne przekąski, pyszne ciasta i najlepsze lody w mieście
 • Wymiana doświadczeń, nowe znajomości i inspiracje do podróżniczych planów

Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc limitowana. Zapraszamy do rejestracji już teraz. Zaproś rodzinę, przyjaciół – wszyscy są mile widziani! Kliknij w link poniżej i dołącz do gości.

ZAPISUJĘ SIĘ TERAZ!

A tak bawiliśmy się wspólnie z Wami na wcześniejszych urodzinach:

 • Renata Sabela

  Renata Sabela

  Redaktorka

  Właścicielka i dusza Soul Travel. Podróżniczka, fotografka, żeglarka. Od lat zgłębia nauki starszyzn plemiennych. Ambasadorka odpowiedzialnego podróżowania.

  Renata Sabela

  Właścicielka i dusza Soul Travel. Podróżniczka, fotografka, żeglarka. Od lat zgłębia nauki starszyzn plemiennych. Ambasadorka odpowiedzialnego podróżowania.

  Założycielka biura etycznych podróży Soul Travel i organizatorka konferencji Fair Travel Event.

  Organizuję kameralne wyprawy do odmiennych kultur, w tym miejsc, których nie znajdziesz w przewodnikach. To fotoekspedycje, niszowe wyprawy, weekendowe warsztaty fotograficzne, podróże szyte na miarę, a także motywacyjne wyjazdy incentive. Przeprowadziłam ponad 150 wypraw na kilku kontynentach.

  Od lat przyjaźnię się z przedstawicielami rdzennych kultur i zapraszam Cię do ich świata.

Polecane wyprawy

Zobacz wszystkie