Weź udział w konkursie Historia nabiera znaczenia!

Życie to podróż składająca się z małych elementów, chwil, obrazów rzeczywistości. Jeden moment potrafi przynieść transformację, która zostaje w nas na zawsze. – mówi Renata Sabela, właścicielka Soul Travel. – Lubię myśleć o podróży, jak o patrzeniu na rzeczywistość przez oszlifowany wielościenny kryształ. Wystarczy delikatnie przesunąć płaszczyznę, by zmienił się widziany obraz. Świat pozostaje niezmieniony, lecz nasze rozumienie i jego postrzeganie, jest odmienne. Im więcej płaszczyzn możemy zobaczyć, tym pełniejszy obraz świata nosimy w sobie.

Mamy to szczęście w Soul Travel, że wielokrotnie po powrocie z podróży dzielicie się z nami Waszymi historiami, migawkami obrazów czy myśli. Uwielbiamy to! Bo historie prowadzą do lepszego zrozumienia świata, kultur i siebie samego. Jedna z podróżniczek po naszej wspólnej Wyprawie napisała: Pokazaliście nam inny wymiar podróży i poprzeczka poszybowała do góry. Teraz wiemy, ile dobrą podróżą można zyskać wewnętrznie ❤️.

Nie jest ważne czy podróżujesz sam czy w grupie przyjaciół, z plecakiem czy z biurem podróży. Każda podróż składa z małych historii, momentów, kiedy nagle nasz świat staje się ciekawszy, radośniejszy, mądrzejszy, czy po prostu: warty opowiedzenia. Takich momentów właśnie szukamy! Podziel się z nami swoją historią z podróży i wygraj profesjonalny projekt podróży o wartości 6000 PLN oraz wiele innych nagród!

Co musisz zrobić?

1. Opisz historię, która wydarzyła się Tobie lub Twoim bliskim podczas podróży, na 2500 do 6000 znaków. Zależy nam na zebraniu historii, które zmieniły Twoje postrzeganie rzeczywistości, odmieniły Ciebie, Twoje podejście do życia czy podróżowania. Długość Waszego tekstu nie jest kluczowa, liczy się to, żebyście opisali/opisały w nim to, co jest dla Was ważne. Pisząc, możesz zwrócić uwagę na poniższe kwestie:

  • Jaki element podróży (sytuacja, rozmowa, widok) sprawiły, że poczułeś dreszcze na skórze lub radość w sercu?
  • Jak widzisz podróż samą w sobie?
  • Czy coś sprawiło, że wróciłeś z podróży odmieniony?
  • Czy dana sytuacja przybliżyła cię do zrozumienia kultury lub światopoglądu drugiego człowieka, a może nawet, przewrotnie, zbliżyła Cię do siebie samego?
  • Czy jest coś, co mogłeś/mogłaś wdrożyć w życie po powrocie do domu?

2. Spisaną historię wyślij w formacie pdf na adres e-mail:  kontakt@soultravel.pl, w tytule maila prosimy wpisać: HISTORIA NABIERA ZNACZENIA

Do kiedy można się zgłaszać?

Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać do 23 lipca 2020 r. do godziny 24:00 czasu GMT+2. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 30.07.2020 r. podczas Fair Travel Event  #4 Online.

Co możesz wygrać w konkursie „Historia nabiera znaczenia”?

I NAGRODA Profesjonalny projekt podróży dla 4 osób przygotowany przez biuro Soul Travel o wartości 6000 PLN + prywatna konsultacja redaktorska naczelnego Magazynu Kontynentów + roczna prenumerata Magazynu Kontynenty + plecak miejski Jack Wolfskin

II i III NAGRODA Voucher z rabatem 10% na wyprawę z Soul Travel + ręcznie wykonana nerka podróżna Soul Travel + roczna prenumerata Magazynu Kontynenty + termos podróżny Jack Wolfskin

Regulamin Konkursu znajdziesz tutaj.

Masz pytania? Napisz do nas na adres kontakt@soultravel.pl

No to w drogę!

Ekipa Soul Travel

Skomentuj: