Praca szuka człowieka – Szukamy Specjalisty/tki ds. Marketingu Internetowego

Pracujemy dla najlepszych. Jesteśmy pełnoletni, ale wszystko co najlepsze wciąż przed nami 😉 Wprowadzamy nową jakość na rynek turystyczny. Jesteśmy biurem podróży w rytmie slow, stosującym zasady odpowiedzialnego podróżowania. Soul Travel to praca z podróżnikami, reporterami i fotografami światowej klasy. Potrafisz pisać inspirujące opowieści? Interesujesz się komunikacją, edukacją i marketingiem? Świetnie organizujesz pracę sobie i innym? Masz pomysły i entuzjazm, którymi zarażasz zespół agencji i klientów? Stań się częścią naszej Ekipy!

Obowiązki:

-Prowadzenie komunikacji w kanałach Social Media (Facebook, Instagram, YouTube) oraz kampanii email marketingowych

-Tworzenie interesujących i angażujących treści (Content Marketing)

-Planowanie i realizacja wydarzeń – webinarów, spotkań autorskich, warsztatów i konferencji w trybie online i offline

-Współpraca i kontakt z partnerami strategicznymi i mediami

-Wprowadzanie treści na stronę internetową i na bloga

-Tworzenie Ankiet po Wyprawach i Fotoekspedycjach (na wzór istniejących

Kwalifikacje:

-min. 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku,

-Znajomość funkcjonowania i prowadzenia komunikacji w mediach społecznościowych (FaceBook, Instagram, YouTube),

-Znajomość narzędzi WordPress, Google Analytics, Facebook Menadżer, Freshmail, Pakiet Office, Monday (bądź inny system organizacji pracy zdalnej)

-Dbanie o poprawność językową i zacięcie copywriterskie

-Wspóldzielenie wartości i etyki podróżowania

Cenimy sobie:

-duża samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

-terminowość, sumienność i samodyscyplina

-doświadczenie w prowadzeniu kampanii promocyjnych i mierzenie efektów tych działań

-znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

-pozytywne nastawienie do świata, proaktywność, kontaktowość

-chęć samorozwoju, skupianie się nie na problemie, a na znalezieniu rozwiązania

Oferujemy:

-Pracę w w pełnym wymiarze godzinowym (40 h/tydzień) w biurze w Warszawie

-Okres próbny 3 miesiące, następnie Umowa o pracę na rok

-Rozwój, w Soul Travel się rozwijamy, każdy w swojej dziedzinie. To nie przywilej, to obowiązek, by zwiększać kompetencje i cały czas być aktywnym. W ciągu roku będziesz miała 1000 PLN na warsztaty/szkolenia, które są dla Ciebie ważne, nie tylko w biznesie, ale również kompetencjach miękkich.

-Celebracja sukcesów raz do roku. Spotykamy się w wybranym miejscu na dzień lub kolację i spędzamy czas razem (np. Spa, teatr) bądź wspólnie wyjeżdżamy na wakacje. Koszty są po stronie Soul Travel. To połączenie zabawy i poznania się ale również czas rozmów, planów i strategii.

-Klarowne zasady wynagrodzenia – jego wysokość zależy od zakresu obowiązków i wzięcia odpowiedzialności  za osiągane rezultaty pracy, czyli od realnie wykorzystywanej wiedzy w rozwój Soul Travel

Jeżeli to co przeczytałeś współgra z Tobą, wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny z odpowiedzią na poniższe pytania:

-Dlaczego chcesz pracować w Soul Travel?

-Co sprawia, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko?

-Jak możesz wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie w Soul Travel?

Zgłoszenie prosimy wysłać na adres info@soultravel.pl do 15 lipca 2020 r.