O nas

Nasze wyprawy to spotkania,
które odmieniają świadomość
podróżników

Scrolluj w dół

Wiedza i doświadczenie są niczym, jeśli się nimi nie dzielimy

 Soul Travel powstało po to, by towarzyszyć innym w poznawaniu odmiennych kultur, a przez to i samego siebie.

By tworzyć podróże, które poszerzają świadomość i inspirują do etycznego działania w biznesie oraz życiu codziennym.

 

Inspiruje nas wymiana, nauka i Poznanie.

 

Wartości jakimi się kierujemy to: Szacunek, Piękno, Efektywność, Odwaga, Rozwój, Odpowiedzialność, Lojalność. 

znawcy regionu

fotografowie

biuro

 • Lat doświadczenia na rynku

 • Autorskich programów

 • Znawców regionu

 • Klientów wybiera nas ponownie

 • Wypraw i fotoekspedycji to concierge

Jak działamy

Podróż jest częścią życia. Dlatego wiemy, że nie chcecie rezygnować ze swoich wartości oraz przekonań, gdy jesteście w drodze. Każdą wyprawę tworzymy więc z myślą o oddziaływaniu na ludzi i przyrodę. W branży wytyczamy nowe standardy. To nazywamy Fair Travel, czyli odpowiedzialnym podróżowaniem.

 • Towarzyszymy

  Słuchamy. Pytamy. Działamy. Docieramy do miejsc, do których niewielu dotarło. Otwieramy przed Wami świat podróży. Dajemy Wam klucz do zrozumienia kultury i natury.

 • Szanujemy

  Najważniejszy jest dla nas człowiek: gospodarz i gość. Odwiedzamy pasterzy z hal, mnichów w klasztorach, przewodników duchowych, przyjaciół i ich rodziny. To spotkania, które poszerzają świadomość podróżników.

 • Łączymy

  Pracujemy z najlepszymi. Nasz zespół tworzą wyłącznie zaangażowani specjaliści: prawdziwi znawcy kultur, uznani reporterzy, znakomici fotografowie. Ludzie otwarci, budujący pomosty, przyjaciele społeczności.

 • Działamy

  Dbamy o ekologię, uczciwie wynagradzamy lokalnych pomocników, chronimy dzikie zwierzęta. Prowadzimy akcję charytatywną ochrony świętych miejsc. Nazywamy to odpowiedzialnym podróżowaniem.

Co oferujemy?

Wyprawy, fotoekspedycje, indywidualne podróże concierge (podróże szyte na miarę). Miejsca, które niełatwo znaleźć w książkowych przewodnikach, położone poza strefą wpływów zachodniej cywilizacji. Niewielkie grupy. Intymność i autentyczność. Komfort i bezpieczeństwo. Smaki świata, wegetariańskie posiłki, sezonowe owoce i warzywa od lokalnych rolników. Zaszczyt posilania się u przewodników, szamanów, nauczycieli, rodzin i przyjaciół.

 

Bo magia wydarza się wówczas, gdy możemy usiąść wokół ognia i poczuć się połączonymi mimo, iż znamy się tak krótko. Soul to Soul.

Nasi partnerzy

 • Akademia Nikona – szkoła fotografii inna niż wszystkie, ludzi łączy tu pasja, fotografia, radość i zachwyt. Celem jest poznanie wartości: wiedzy, relacji, piękna, przygody, rozwoju, inspiracji i kadrów marzeń. Pod okiem profesjonalnych wykładowców, ale co bardzo ważne, ludzi bez wyniosłości, zdobywa się tu wiedzę łatwo i szybko.

 • Magazyn Kontynenty to niezależne polskie pismo podróżniczo-reporterskie istniejące od 1964 r., tworzone przez fotografów, pisarzy i dziennikarzy. Znajdziesz tam premiery, zapowiedzi i omówienia nowości wydawniczych z nurtu literatury podróżniczej, a nawet prezentacje sprzętu czy wyposażenia surwiwalowego.

Certyfikaty

Nasze usługi to pełne bezpieczeństwo i profesjonalizm. Soul Travel zostało wpisane do Rejestru Organizator.w i Pośrednik.w Turystycznych pod numerem 696 przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji – Gwarancja Ubezpieczeniowa AXA o numerze 02.253.914