O nas

Nasze wyprawy to spotkania,
które odmieniają świadomość
podróżników

Scrolluj w dół

Wiedza i doświadczenie są niczym, jeśli się nimi nie dzielimy.

 Soul Travel powstało po to, by towarzyszyć innym w poznawaniu odmiennych kultur, a przez to i samego siebie.

By tworzyć podróże, które poszerzają świadomość i inspirują do etycznego działania w biznesie oraz życiu codziennym.

 

Inspiruje nas wymiana, nauka i Poznanie.

 

Wartości jakimi się kierujemy to: Szacunek, Piękno, Efektywność, Odwaga, Rozwój, Odpowiedzialność, Lojalność. 

znawcy regionu

fotografowie

biuro

 • Lat doświadczenia na rynku

 • Autorskich programów

 • Znawców regionu

 • Klientów wybiera nas ponownie

 • Wypraw i fotoekspedycji to concierge

Jak działamy

Podróż jest częścią życia. Dlatego wiemy, że nie chcecie rezygnować ze swoich wartości oraz przekonań, gdy jesteście w drodze. Każdą wyprawę tworzymy więc z myślą o oddziaływaniu na ludzi i przyrodę. W branży wytyczamy nowe standardy. To nazywamy Fair Travel, czyli odpowiedzialnym podróżowaniem.

 • Towarzyszymy

  Słuchamy. Pytamy. Działamy. Docieramy do miejsc, do których niewielu dotarło. Otwieramy przed Wami świat podróży. Dajemy Wam klucz do zrozumienia kultury i natury.

 • Szanujemy

  Najważniejszy jest dla nas człowiek: gospodarz i gość. Odwiedzamy pasterzy z hal, mnichów w klasztorach, przewodników duchowych, przyjaciół i ich rodziny. To spotkania, które poszerzają świadomość podróżników.

 • Łączymy

  Pracujemy z najlepszymi. Nasz zespół tworzą wyłącznie zaangażowani specjaliści: prawdziwi znawcy kultur, uznani reporterzy, znakomici fotografowie. Ludzie otwarci, budujący pomosty, przyjaciele społeczności.

 • Działamy

  Dbamy o ekologię, uczciwie wynagradzamy lokalnych pomocników, chronimy dzikie zwierzęta. Prowadzimy akcję charytatywną ochrony świętych miejsc. Nazywamy to odpowiedzialnym podróżowaniem.

Co oferujemy?

Wyprawy, fotoekspedycje, indywidualne podróże concierge. Miejsca, które niełatwo znaleźć w książkowych przewodnikach, położone poza strefą wpływów zachodniej cywilizacji. Niewielkie grupy. Intymność i autentyczność. Komfort i bezpieczeństwo. Smaki świata, wegetariańskie posiłki, sezonowe owoce i warzywa od lokalnych rolników. Zaszczyt posilania się u przewodników, szamanów, nauczycieli, rodzin i przyjaciół.

 

Bo magia wydarza się wówczas, gdy możemy usiąść wokół ognia i poczuć się połączonymi mimo, iż znamy się tak krótko. Soul to Soul.

Nasi partnerzy

 • Akademia Nikona – szkoła fotografii inna niż wszystkie, ludzi łączy tu pasja, fotografia, radość i zachwyt. Celem jest poznanie wartości: wiedzy, relacji, piękna, przygody, rozwoju, inspiracji i kadrów marzeń. Pod okiem profesjonalnych wykładowców, ale co bardzo ważne, ludzi bez wyniosłości, zdobywa się tu wiedzę łatwo i szybko.

 • Magazyn Kontynenty to niezależne polskie pismo podróżniczo-reporterskie istniejące od 1964 r., tworzone przez fotografów, pisarzy i dziennikarzy. Znajdziesz tam premiery, zapowiedzi i omówienia nowości wydawniczych z nurtu literatury podróżniczej, a nawet prezentacje sprzętu czy wyposażenia surwiwalowego.

Certyfikaty

Nasze usługi to pełne bezpieczeństwo i profesjonalizm. Soul Travel zostało wpisane do Rejestru Organizator.w i Pośrednik.w Turystycznych pod numerem 696 przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji – Gwarancja Ubezpieczeniowa AXA o numerze 02.253.914