Scrolluj w dół

Kamila Kielar

Kamila Kielar skupia się na wyjazdach adventure, łączących umiejętności specjalistycznych z mocną psychiką. W outdoorze łącznie spędziła kilka lat. Dla Soul Travel prowadzi fotoekspedycję na Alaskę.

Kamila Kielar od kilkunastu lat smakuje północ. Skupia się na wyjazdach typu adventure, głównie samotnych, bo fascynuje ją łączenie specjalistycznych umiejętności z mocną psychiką. W outdoorze łącznie spędziła kilka lat, biegle porusza się w sztuce bushcraftu. Trzykrotnie nominowana i dwukrotnie wyróżniona na Kolosach, nominowana do nagrody National Geographic Traveler, wyróżniona nagrodą im. Tonego Halika. Laureatka outdoorowych konkursów fotograficznych w USA i Kanadzie.

W 2017 roku, Kamila Kielar samotnie przeszła 4700 km po szlaku Pacific Crest Trail, wcześniej – również sama – przejechała rowerem Jukon w zimie, Alaskę i Kamczatkę. W Laponii i na Alasce miesiącami wędrowała, zarówno zimą, jak i latem. Kanadyjskie Terytoria Północno-Zachodnie przemierzała samotnie na nartach przy temperaturach spadających do -48 stopni. Lider etapów w wielkich sztafetach rowerowych: Afryka Nowaka i Bike Jamboree.

 

Zajmuje się etologią dużych drapieżników i nawet je fotografuje. Zawodowo pisze, opowiada, szkoli oraz lideruje. Więcej informacji na stronie Kamili oraz w wywiadzie dla Wysokich Obcasów (Gazeta Wyborcza).

 

Dla Soul Travel Kamila Kielar, jako znawczyni regionu, prowadzi Fotoekspedycję na Alaskę.

Kamila Kielar Prowadzi wyprawy

Fińska Laponia
wyprawa
06 - 13 Marzec 2021