Scrolluj w dół

Marek Arcimowicz

Od 1999 Marek Arcimowicz jest fotografem magazynu National Geographic. To specjalista od fotograficznych "zadań specjalnych". Sercem Marek jest zawsze w Azji. Dla Soul Travel prowadzi fotoekspedycję do Bhutanu Merak i Sakteng.

Marek Arcimowicz jest fotografem magazynu National Geographic Polska od 1999 roku i specjalistą od fotograficznych „zadań specjalnych” z ponad 20-letnim stażem. Na Subkontynencie Indyjskim spędził prawie 4 lata życia – podróżując i pomieszkując tam z różną intensywnością od 1994 roku.

 

Indyjskim miastom poświęcił pracę magisterską na wydziale architektury. Uczestniczył w wyprawach wspinaczkowych na najwyższe szczyty u boku polskich himalaistów. Swoje doświadczenie wykorzystuje jako przewodnik prowadząc wyprawy fotograficzne i tematyczne. Czasem wykładowca akademicki. Od roku 2014 uczestniczy jako fotograf w projekcie KNKŚ – Martyny Wojciechowskiej.

 

Dla Soul Travel Marek Arcimowicz – mistrz uwiecznianych momentów, prowadzi Fotoekspedycję do Wschodniego Bhutanu – nie tylko mało uczęszczanym szlakiem trekkingowym Himalajów, ale również zabierze do małych półnomadycznych wiosek i siedlisk pasterzy. Dobrze oglądać świat z kimś, kto go rozumie. Marek mawia, że ciałem jest w różnych miejscach, ale sercem w Azji…