Gdzie się wybierasz?

Fotoekspedycje
Wyprawy
 • Dla konesera przyrody, harmonii, prawdy, spokoju i rdzennych kultur.

   

   

  Naszymi gospodarzami i lokalnymi przewodnikami są członkowie i opiekunowie dawnych wierzeń i tradycji. Po swoich ścieżkach i światach prowadzą nas majańscy Strażnicy Ognia, tybetańscy koczownicy, kaukascy pasterze, bhutańscy lamowie czy członkowie buriackiej starszyzny, dzieląc się swoją mądrością i roztaczając przed nami własne wizje rzeczywistości. Udajemy się w miejsca dla nich ważne, często biorąc udział we wspólnych rytuałach i obrzędach. Nie spieszymy się.

 • Dla wrażliwego na piękno miłośnika fotografii, chcącego prawdziwie spotkać się z urodą pejzażu lub człowieka.

   

   

  Podążamy za światłem i tematem. Łączymy miłość do fotografii z podróżami i naturą. Dzielimy się doskonałą znajomością terenu, dogłębnym zrozumieniem fotografowanego tematu oraz dobrym warsztatem. Podróżujemy z doświadczonymi fotografami, rozmawiamy o estetyce, technice i samej filozofii fotografowania. Wyruszamy śladami wilków polarnych, orłów bielików, alaskańskich niedźwiedzi, zanikających bhutańskich mniejszości i tybetańskich nomadów.

 • Dla pasjonata doceniającego przygodę, spokój i znaczenie.

   

   

  Wiemy, czym jest poufność i jak cenny jest czas. Rozumiemy wagę spokoju i pełnej swobody. Dostarczamy prawdziwe spotkania i płynącą z nich satysfakcję. Możesz zwolnić, my zatroszczymy się o całą resztę. Zadbamy o inspirację oraz dostosujemy wyprawę do twoich marzeń i planów całkowicie na twoich zasadach.

Soul Travel jest dla Ciebie jeśli:

 • Pragniesz

  doświadczyć bogactwa świata i wielowiekowej tradycji poprzez obserwację lub uczestniczenie w celebracjach i rytuałach rdzennych społeczności.

 • Chcesz

  by prowadzili Cię ludzie na co dzień żyjący według zasad, o których mówią.

 • Wybierasz

  odpowiedzialne podróżowanie w zrównoważony sposób, dbając o mieszkańców odwiedzanych krajów oraz o ich lądy, zwierzęta i rośliny.